Angelina Jolie by Sutek

 

 

 

 

 

 

 

-1-   -2-   -3-   -4-   -5-   -6-

 

Oto co miała do powiedzenia Angelina Jolie o filmie TR.

 

 

Kręcisz właśnie film Tomb Raider, w którym grasz Larę Croft. Czy jesteś w pełni zaangażowana w to co robisz?

O tak. (śmiech) Dzieciom Billiego będzie się podobało. On zresztą gra fryzjera. On obcina włosy, a ja strzelam z gnatów. (śmiech) Byłam w Anglii tylko trzy tygodnie w ciągu mojego życia, a teraz jestem tu już ponad miesiąc. I to tylko trenując. Trenuję przez cały film. To nawet dobrze mi służy. O 7:30 rano wstaję i ćwiczę Yogę. Później piję koktaile proteinowe. Odstawili mi papierosy, alkohol, cukier i Billiego.

 

A co dokładniej trenujesz, żeby osiągnąć szczyt Larowatości?

Skoki na bungee, nurkowanie, trening z bronią z oddziałami specjalnymi, kickboxing. Wszystko od piłki nożnej przez wiosłowanie, a kończąc na wszystkich typowo brytyjskich rzeczach. Chcą mnie posłać do szkoły dobrego wychowania (śmiech). Cieszę się, że wszystkim wydaje sie to śmieszne.

 

Grasz Larę jako Brytyjkę?

Ależ oczywiście! Ona jest bardzo brytyjska. Miała świetne wychowanie. Naprawdę dobre. Ma bardzo dobry głos, który nie uległ zmianie do dziś i maniery, których chyba się wyzbyła (śmiech).

 

Czy w filmie jest dużo akcji?

Ależ tak. Robię tyle rzeczy w tym filmie. Jedna część mnie zawsze myśli sobie, "Boże, to nierealne, nie mogę uwierzyć, że to robię!" I jest jeszcze druga część mnie, kiedy stoję w pełnym uzbrojeniu, to ona krzyczy do mnie, "Dalej! Dalej! Padnij! Przewrót!", a ja myślę sobie, czy to na pewno ja. Zabawny jest trening z bronią. Trzeba ją rozkładać i spowrotem składać. Wystarczy tylko zrozumieć. To jak prowadzenie samochodu. Możesz nauczyć się prowadzić szybko i możesz nauczyć się dobrze strzelać. Najważniejszy jest jednak trening z celem. Strzelam cały czas w piankę styropianową. Widziałam aktorów, którzy przystawiają pistolety bardzo blisko do czyjejś głowy. Ja musiałam tak strzelać z dwóch naraz. Pierwszy pocisk wywalił ogromną dziurę, a drugi podpalił piankę.

 

Ile czasu jest przeznaczone na zdjęcia do "Tomb Raider'a"?

Sześć miesięcy. Jedziemy na Islandię i Kambodży (także Egipt), chociaż większość czasu będziemy kręcić w Anglii.

 

Kiedy zaczynacie?

Koniec lipca.

 

Czy są jeszcze jakieś wielkie gwiazdy, które wezmą udział w filmie?

Na razie nie. Przynajmniej z tego co wiem. Billy Bob prawie dostał rolę. To jest niesamowite. Będzie wspaniale, jeżeli uda mi się go sprowadzić do Anglii.

 

Czy masz swoją ulubioną sceną w filmie?

Tak. Jest skok z samolotu i jazda na motocyklu. Wydaje mi się, że wszystko wypadnie świetnie. Mają też zamiar wepchnąć tam coś w stylu pływania ze stadem węgorzy, czego, nie wiem dlaczego, nie mogę się doczekać.

źródło: IGN Movies